Ing. Pavel Svoboda

kandidát č. 3
48 let, IT konzultant
od 1. listopadu 2018 člen rady města Dobříše

Vystudoval VŠE v Praze, obor Mezinárodní obchod. V praxi se zaměřil na využití IT v oblasti bankovnictví. Působil ve Vídni jako specialista pro internetové bankovnictví a obchodování s cennými papíry. V ČR řídil oddělení IT a bankovního provozu. V současné době pracuje na projektech transformace mezinárodní společnosti a oddělení jejích IT systémů.

„Do Dobříše jsem se šťastně přiženil před 25 lety. Když se narodily dcery a začali jsme jako rodina ještě více chodit do přírody, plně jsem ocenil výhody života v tomto městečku. Hodně času trávím u klientů a vždy se těším domů na úbočí Brd. Všude je to tady blízko. Spoustu lidí alespoň od vidění znám. Navíc pro nás nadšené sportovce je Dobříš skvělá.

Snažím se také městu trochu té dobré energie vracet: působil jsem ve Spolku přátelství s holandským městem Mierlo, občas uklidím kousek lesa nebo prostříhám cestu, pomáhám s organizací běžeckých a cyklistických závodů.

Věřím, že život v Dobříši by mohl být o něco lepší. Chci se zasadit o to, aby město vzkvétalo a ne živelně rostlo. Aby blízká příroda zůstala uchována i pro naše děti. Aby radnice neprosazovala nesmysly proti občanům, ale aby obyvatele skutečně zastupovala.“